Hakkımızda

image2

Tasarım ve Danışmanlık

          SİZ HAYAL EDİN, BİZ TASARLAYIP ÜRETELİM.                            Her türlü hizmet, üretim, test, kalite kontrol, ambalaj, stok ve transfer aşamalarınızda ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri sizlerle birlikte tasarlayıp, üretim projelerini hazırlıyoruz. İsteyen müşterilerimize Proje geliştirme danışmanlığı hizmeti de veriyoruz.   Proje boyutundan bağımsız her türlü endüstriyel sorunlarınıza çözüm üretmek bizim için görevdir.

image3

Üretim ve test

Tasarladığımız  projeleri, ihtiyacınızın gerektirdiği kalite standartlarında malzeme ve ekipmanlarla, yine projenin gerektirdiği hassasiyette üretimini partner firmalarımızla gerçekleştiriyoruz.  Projenin gerektirdiği tüm test ve kontrolleri yapılarak devreye alınmaktadır. İhtiyaca göre kalibrasyon sertifikaları ile kalite standart belgeleri akredite kuruluşlar aracılığı ile sunulmaktadır.

image4

Satış sonrası destek ve servis

Devreye alma sonrası ilgili personele "Kullanıcı Eğitimi",  "Periyodik Bakım ve Servis Eğitimleri" verilmektedir. Ayrıca "sözleşmeler kapsamında" tüm proje detayları, yedek parça listeleri  ve yazılımları müşterilerimize sunmaktayız. Teknik altyapısı uygun müşterilerimize internet üzerinden her türlü servis desteği 7/24 sunulmaktadır.